Ludowy Klub Sportowy Grot Kowalki - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Zegar

Najnowsza galeria

Nowa galeria GROT-TŁUCHOWIA
Ładowanie...

Logowanie

Kalendarium

23

06-2017

piątek

24

06-2017

sobota

25

06-2017

niedziela

26

06-2017

pon.

27

06-2017

wtorek

28

06-2017

środa

29

06-2017

czwartek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 4, wczoraj: 75
ogółem: 712 717

statystyki szczegółowe

Aktualności

Nowy news

  • autor: nowatkowski, 2017-05-23 20:19

W poniedziałek 22 maja zarząd K-PZPN na swoim posiedzeniu zatwierdził terminy rozpoczęcia rozgrywek w poszczególnych ligach i klasach w sezonie 2017/2018.

Sezon tradycyjnie rozpoczną mecze I rundy Pucharu Polski. Inauguracja 4 i 5 ligi zaplanowano na 13 sierpnia.

Harmonogram
IV liga – 13.08.2017 r.
Klasa okręgowa – 13.08.2017 r.
A klasa – 20.08.2017 r.
B klasa – 27.08.2017 r.
Puchar Polski (I runda) – 6.08.2017 r.
1 i 2 liga juniorów starszych, juniorów młodszych, trampkarzy i młodzików – 20.08.2017 r.
3 liga juniorów starszych, juniorów młodszych, trampkarzy i młodzików – 27.08.2017 r.
Orlik, Żak – turnieje wrzesień-październik 2017 r.
 


Nowy news

  • autor: nowatkowski, 2017-05-22 15:51

A klasa Włocławek
17 - Krystian Osiński (Lubienianka);
16 - Krzysztof Kosiński (MGKS 5, Kujawiak 11); Artur Kaczyński (Grot); Piotr Narodzonek (Skrwa);
15 - Przemysław Budka (Skrwa);
13 - Rafał Pilarski (MGKS);
12 - Piotr Janowski (Victoria);
9 - Łukasz Kmieć (MGKS); Adrian Jakóbczak (Orzeł);, Dariusz Grabski (Tłuchowia); Igor Kania, Karol Pyczka (Ziemowit);
8 -Tomasz Wysocki (Grot); Konrad Błaszczyk (Kujawiak); Albert Pawlak (Lubienianka); Piotr Lewandowski (Orzeł); Michał Manelski (Skrwa); Piotr Bartczak (Tęcza);
7 - Łukasz Kosiński (Tęcza 3, MGKS 4); Dominik Chojnacki, Daniel Komorowski, Jakub Stempczyński (Kujawiak); Radosław Buraczyński, Patryk Kopyciński (Tłuchowia); Stanisław Chojnacki (Wzgórze);
6 - Rafał Śmiałek (Kujawiak); Rafał Szymczak (Lubienianka); Mirosław Pilarski (MGKS); Krzysztof Dróbkowski (Piast); Przemysław Czyżewski, Paweł Orszak, Arkadiusz Paszyński (Tłuchowia); Arkadiusz Jóźwiak, Łukasz Lewandowski (Unia); Przemysław Rutecki (Wzgórze); Mateusz Giętkowski, Dawid Ling, Michał Rosiak (Zgoda);
5 - Arkadiusz Andrzejewski, Bartłomiej Budziszewski (MGKS); Tomasz Jakubiec, Rafał Kołacki (Orzeł); Paweł Błachewicz, Michał Rochowicz, Krystian Żaba (Skrwa); Arkadiusz Safandowski (Tęcza); Łukasz Uczciwek (Tłuchowia);Mariusz Bartczak (Zgoda); Paweł Rosiński (Ziemowit);
4 - Łukasz Ziółkowski (Kujawiak); Kamil Jakóbczak (Orzeł); Paweł Nitkowski (Piast); Mateusz Łażewski (Skrwa); Tomasz Lewandowski, Maciej Małecki (Unia); Robert Gradowski (Wzgórze); Daniel Lewandowski (Ziemowit);
3 - Przemysław Maciejewski (Grot);Tomczak (Kujawiak); Kamil Ambrożewicz, Robert Dekrewicz, Andrzej Dopieralski, Filip Kalinowski, Patryk Olczak (Lubienianka); Marcin Brochocki, Filip Pawlicki, Damian Piotrowski (Orzeł); Jakub Kramarski (Piast); Szymon Błachewicz (Skrwa); Daniel Sieciński, Piotr Skrzyński (Tłuchowia); Michał Dziedzic-Kamiński, Mateusz Malinowski, Younes Sebbar (Unia); Maksymilian Kacprzyk (Victoria); Piotr Chojnacki,Bartosz Rutecki (Wzgórze); Tomasz Dekrewicz, Piotr Zagórski (Zgoda);
2 - Łukasz Nowatkowski (Grot); Łukasz Kwiatkowski, Paweł Orzelski (Kujawiak); Tobiasz Szulc, Micha Szymczak, (Lubienianka); Mateusz Bujalski, Artur Jaroński, Tobiasz Kondracki (MGKS); Mateusz Brzeczkowski, Marcin Chlewicki, Adrian Ogrodowski, Dawid Sikorski, Tomasz Urbański (Piast); Seweryn Chojnowski, Jacek Manelski, Michał Serwatka (Skrwa); Mariusz Gawroński, Sebastian Popieliński, Robert Wesołowski (Tęcza); Marcin Krakowski (Tłuchowia); Andrzej Frąckiewicz, Kamil Malczak (Unia); Piotr Gotłarz, Patrk Jaroszewski, Łukasz Lewandowski, Patryk Tyrajski (Victoria); Patryk Zapiec (Wzgórze); Maciej Kosmalski, Ireneusz Kruger(Zgoda); Bartosz Cybulski, Janusz Dąbrowski, Oskar Karpiński (Ziemowit);
1 - Rafał Dobrzański, Bartłomiej Lewandowski, Kamil Lewandowski, Marek Rupiński, Andrzej Rutkowski, Rafał Szymczak (Grot); Martin Kaczmarek, Bartłomiej Malinowski, Konrad Marczewski (Kujawiak); Mateusz Kruger, Tomasz Pląskowski (Lubienianka); Filip Baranowski, Bartłomiej Kujawski, Jakub Pietrzak, Szymon Szortyka, Marcel Styburski (MGKS); Sławomir Cieślakiewicz, Kacper Kaźmierczak (Orzeł); Konrad Katolik, Przemysław Koc, Adrian Kramarski, Dawid Pogodziński, Oleksiji Sirobaba, Łukasz Woźniak (Piast); Szymon Błachewicz, Wiktor Feliksiak, Michał Serwatka (Skrwa); Dawid Dobiecki, Roman Rybiński, Tomasz Rybiński (Tęcza); Łukasz Sielczak (Tłuchowia); Dawid Komorowski, Hubert Machalski, Arkadiusz Ruciński, Jakub Skórzewski (Unia); Łukasz Kędzierski, Mariusz Konwerski, Jakub Markiewicz, Robert Michalski, Paweł Mularski, Artur Piotrowski, Daniel Wesołowski (Victoria); Mateusz Graczyk, Leszek Jeliński, Marcin Modrzejewski, Tomasz Olejnik, Szymon Umerlik (Wzgórze); Mariusz Bartczak, Mateusz Gietkowski, Patryk Lewandowski, Patryk Osiński, Kacper Sztubecki, Sylwester Woźniak (Zgoda); Damian Chaberski, Sofiane Chibane, Szymon Gołębiowski, Michał Kozłowski, Jacek Majewski, Przemysław Szymczak (Ziemowit);
SAMOBOJCZE
Dla Grotu: Tomasz Pląskowski (Lubienianka); dla Lubienianki: Szymon Giętkowski (Zgoda), Mariusz Konwerski (Victoria); dla Tłuchowii: Piotr Bartczak (Tęcza), Adrian Klacza (Kujawiak); dla Unii: Damian Wiśniewski (MGKS);
 


Nowy news

  • autor: nowatkowski, 2017-01-21 15:23

TRENINGI ROZPOCZĘTE  WTOREK I CZWARTEK 18:00 

HALA I ORLIK W KOWALKACH

 

1 SPARING 04.02.17 R Z LZS BOBROWO 3:4 GROT

KOWALKI (Kaczyński-3,Wysocki-1)

(WĄBRZEŻNO)sztuczna

2 SPARING 26.02.17R Z POGROMEM ZBOJNO 3:3 GTOT

(Dobrzański,Tredewicz,Wysocki)


Archiwum aktualności


Mecz , 01:00

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Zgoda ChodeczLKS Grot Kowalki
Zgoda Chodecz 3:3 LKS Grot Kowalki
2017-06-11, 16:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Ziemowit Osięciny 2:3 Lubienianka Lubień Kujawski
Zgoda Chodecz 3:3 LKS Grot Kowalki
Tęcza Topólka 0:1 Wzgórze Raciąrzek
Orzeł Służewo 2:0 MGKS Lubraniec
Kujawiak Kruszyn 3:4 Unia Choceń
Skrwa Skrwilno 1:3 Viktoria Smólnik
Piast Bądkowo 4:2 GZS Tłuchowia

Statystyki drużyny